Patríte medzi to najzaujímavejšie, čo sa v tejto krajine zrodilo

Sme šťastní, že stigma dôb nedávnych, kedy sa podnikanie považovalo za niečo “nekalé – neférové” sa postupne vytráca. Podnikanie je predovšetkým o biznise, ale zároveň by malo byť aj o hodnotách a spoločenskej zodpovednosti. Svojou prácou chceme aj my prispieť k tomu, že podnikanie v tejto krajine bude považované opäť za prirodzenú a predovšetkým férovú aktivitu talentovaných ľudí.

 

Ste firma, ktorú sme si vyhliadli

Vy ste tí, ktorí tvoria hodnoty. Naopak, my sme médium, ktoré chce prirodzeným spôsobom šíriť myšlienky ľudí a firiem, ktorí tvoria hodnoty, a to nielen v biznise. Vy ste tí, ktorí zlepšujú služby, okolie a spôsob práce. Váš príbeh je jedna z najdôležitejších vecí, ktorá púta pozornosť zákazníkov a fanúšikov. Máme za sebou množstvo rozhovorov, skúseností a silného partnera, ktorý zdieľa našu vášeň pre šírenie ideí a názorov zodpovedných firiem. Sme presvedčení, že súčasného zákazníka zaujíma niečo viac, ako len produkt samotný. Chceme vám pomôcť komunikovať hodnoty, názory a vášeň, pre ktorú robíte to, čo robíte.

Chceme vidieť viac inšpiratívnych ľudí, pokiaľ možno na každom “fronte”. V biznise, v kultúre, v neziskovom priestore. Vy (naši hostia) ste práve tí, ktorí posúvate nejakým spôsobom svet. Ak nie v globálnom merítku, tak aspoň v lokálnom. Tvoríte hodnoty, meníte svoje okolie, spoločnosť a inovujete. (Úrykok textu z nášho manifestu)

Pridajte sa k známym značkám

Sme presvedčení, že kontinuálne komunikovanie hodnôt osôb a značiek je dôležité a pomáha budovať vzťah so zákazníkmi a fanúšikmi. Pridajte sa k spoločnostiam ako Pixel Federation, WebSupport, Martinus, Mr. Wood, Studio Echt, Pekne a Dobre, Komplot, Cukru, Studio Milk, Merchyou, Pohoda festival, Visibility, RespectAPP, PADRE Craft Brewery, Surf Office, alebo HubHub.

Čo ponúkame

Kedže sa radi rozprávame s množstvom zaujímavých ľudí z oblasti biznisu, umenia, kultúry, športu, či technológií, ponúkame vám priestor, ktorý sleduje široké spektrum čitateľov. Chceme sa s vami porozprávať o vašej práci, hodnotách a príbehu. Mesačne navštevuje náš web v priemere 10 000 ľudí, ktorí sa môžu stať vašimi potencionálnymi fanúšikmi, alebo zákazníkmi.

Ako to prebieha

Všetko prebieha absolútne prirodzene. Prvé stretnutie nám pomôže nahliaduť do fungovania vašej firmy, spoznať vás osobne a zistiť, čo je pre vás to najdôležitejšie pri šírení vašej značky. Na druhom stretnutí urobíme s vami rozhovor a o pár dní sa vám ozve náš dvorný fotograf. Hotovo, rozhovor môže uzrieť svetlo online sveta.

Je to naša misia, naše poslanie

Dlho sme budovali toto médium ako nadšenci a komunita, ktorá chce pomôcť vybudovať zdravé prostredie a spoločnosť. Všímame si tých, ktorí vidia za svojim podnikaním viac, ako len biznis. Chceme systematicky pomáhať mladým firmám v šírení ich značky, hodnôt a silných myšlienok. Ak vás naša ponuka zaujala a mali by ste záujem o rozhovor, napíšte nám na e-mail richard@heroes.sk

Tešíme sa na strentutie s vami 🙂