Aj vy ste súčasťou nášho príbehu

Keď sme v roku 2016 zakladali túto platformu, bolo nás len pár nadšencov. Chceli sme sa rozprávať s ľudmi, ktorí vyrábajú užitočné produkty, inovujú, tvoria hodnotné umenie, šíria kultúru, sú špičkoví športovci, vzdelávajú a pomáhajú našej krajine rásť v rôznych oblastiach. A tak sme si vytvorili tento projekt.

Dnes nás je už viac ako tridsať a sme stále otvorená platforma, ktorá sa chce rozvíjať, robiť veci poctivo, s vášňou a kvalitne. Navyše, od roku 2018 sme poháňaní aj podporou spoločnosti Orange, ktorá s nami zdieľa ideu a spoločenské hodnoty. Stala sa naším hlavným partnerom.

Od začiatku je najdôležitejším cieľom tvorba uveriteľného a prirodzeného obsahu. Uvedomili sme si, že zdieľaním týchto rozhovorov môže každý z nás prispieť k informovanejšej a vzdelanejšej spoločnosti, šíreniu zmysluplného obsahu a v neposlednom rade k lepšiemu vzduchu na sociálnych sieťach.

V našom vizuále dominujú hory. To preto, lebo sú symbolom hrdosti a sú viditeľné z obrovskej diaľky. Často na nich pozeráme s obdivom, ale na ich vrchol dosiahne len ten, kto si to odmaká. V tomto zmysle sú vnímaní aj naši respondenti. Sú to tí, ktorí makajú, tvoria hodnoty a dokážu na sebe a pre iných makať aj cez pot a krv.

Je pre nás povzbudzujúce, že od začiatku sa neustále stretávame so skvelých ľudmi a organizáciami, ktoré sa chcú do projektu zapojiť, alebo nejakým spôsobom ponúknuť ďalšie možnosti. Máme veľkú radosť a veľmi sa tešíme na budúcnosť.

Ak vás tento projekt zaujal a radi by ste sa pridali, napríklad ako autori rozhovorov, video tvorcovia, moderátori eventov, alebo radi fotíte, určite nám dajte o sebe vedieť. Napríklad na media@heroes.sk

Ďakujeme, že nás sledujete.

Creative Director
Richard Čermák
richard@heroes.sk

Editor in Chief
Martina Hatňanková
martina@heroes.sk