Osobnosti, ktorí tvoria lepšiu krajinu

Aj po piatich rokoch existencie nášho média si stále myslíme, že spoločnosť potrebuje poznať viac inšpiratívnych ľudí z biznisu, kultúry, vedy, športu, technologického sveta, či neziskového priestoru. Potrebujeme spoznávať stále nové osobnosti, ktoré tvoria hodnoty, menia spoločnosť a inovujú. K objavovaniu týchto ľudí môžete prispieť aj vy.

Ak túžite po kreatívnej a tvorivej práci, tvorba a vedenie rozhovorov vás pohltí.

Od začiatku sa bavíme rozhovormi s ľudmi, ktorí inšpirujú svojou prácou. Interview je jedna z najprirodzenejších foriem zdieľanie informácií, pretože je uveriteľný, autorsky originálny a jedinečný. Zároveň si uvedomujeme, že urobiť dobrý rozhovor nedokáže hocikto. Ak teda práve nie ste Karol Sudor, dôležitá je príprava, záujem o tému a udržanie pozornosti v rámci rozhovoru. Zároveň však nejde o žiadnu jadrovú vedu a máme už zopár overených postupov, ktoré vás radi naučíme.

Stále sme partia nadšencov

Nie sme novinári a zatiaľ sa necítime ani ako profesionáli, i keď o honorár sa báť nemusíte. Našou hlavnou motiváciou je od začiatku zdieľanie hodnôt, na ktorých stojí slobodná spoločnosť. Radi sa rozprávame s osobnosťami, ktoré tvoria hodnotné produkty, riadia zodpovedné firmy, pomáhajú slabším, organizujú dôležité podujatia, tvoria umenie, venujú sa vede, vzdelávaniu, médiám, športu, neziskovému priestoru. Všetkých našich hostí spája silný záujem o lepšie fungovanie krajiny a spoločnosti.

Daj nám o sebe vedieť na: hello@heroes.sk

Fungujeme virtuálne

Máme vlastný manifest, víziu, hodnoty aj ciele. Toto všetko vám pošleme v prvý deň, aby ste o nás vedeli čo najviac. Ak sa vám to bude pozdávať, naplánujeme si stretko a pokecáme pri káve alebo drinku. Následne pošleme stručný pokec, ako robíme rozhovory, naše tipy, postupy a rady. Naučíme vás vyznať sa v našom ultra-transparentnom redakčnom kalendári a zasvätíme do komunikačného nástroja s názvom Slack. Sme tím ľudí, v ktorom má každý svoju dôležitú úlohu v rámci budovania média a budete ju mať aj vy.

Slobodne si vyberáme hostí

Respondentov do rozhovoru si budete vyberať a pozývať výhradne vy. Na začiatok nám však pomôže vaša predstava o osobnostiach, ktorých by ste si vybrali na rozhovor. Pomôže nám to v predstave o spoločnom hodnotovom prieniku a zároveň zaručí neustálu diverzitu hostí. Následne budeme spoločne strategicky vyberať najvhodnejších respondentov.

Ak túžite po kreatívnej a tvorivej aktivite, tvorba a vedenie rozhovorov vás pohltí. Dajte nám o sebe vedieť na: hello@heroes.sk 

Tešíme sa.
Heroes Team 🙂