Padali rekordy, želajte si niečo

Minulý mesiac s rekordnou návštevnosťou a hŕbou komplimentov.

1. 3. 2017

Baška Ilić

Najkratší mesiac v roku nás potešil číslami, o ktorých sa nám ani nesnívalo. Rozhovory si prečítalo celkovo viac ako 13 000 návštevníkov a dva zo štyroch rozhovorov sa okamžite vyšvihli do prvej päťky najčítanejších od začiatku našej existencie. Úprimná vďaka za to!

Najviac zaujal Bystrík Míček, šikovný dizajnér, ktorý nás dostal skvelým prístupom a obrovskou profesionalitouVeľkú pozornosť na seba strhla aj šéfka nezávislého vydavateľstva, Shina.

Práve rozhovor s touto dámou zapôsobil aj na človeka, ktorého nám pri samotnom vzniku projektu Meet the Heroes dávali mnohí za vzor. Spomíname si na vety typu „..keď budete robiť také mega rozhovory ako Sudor, len vtedy budete rešpektovaní…„. Práve preto sú slová jedného z najlepších a najpovolanejších ľudí v tomto remesle pre nás obrovským komplimentom. Nesmierne a s úctou si to vážime.

Februárové debuty

Ukázali sa aj naše nové posily. Mário Šmýkal uverejnil skvelý rozhovor s Ľubošom Ráczom. Je to vôbec prvý rozhovor s podcastom. Ľuboša fotil Kamil Buransky, ktorý na Heroes tiež debutoval. Nie je však jediný fotograf, ktorý sa k nám pridal. Will Lucky nafotil rozhovor s Jánom Suchalom a veríme, že to nebol jeho posledný „shooting“. Zároveň sme sa však na istý čas museli rozlúčiť s našou kamoškou Diou, ktorá načas odcestovala mimo Slovenska. V každom prípade, už teraz sa tešíme na jej návrat.

Dbáme na progres

Chceme to robiť lepšie. Vždy aspoň o kúsok. Keď sme začínali s Rišom robiť prvé rozhovory, zorganizovali sme sa vždy celkom rýchlo. Dnes nás je 14 a my už musíme myslieť strategicky a manažérsky. Valí sa na nás veľa nových výziev, množstvo ponúk a spoluprác, a preto sa zodpovednej práce okamžite ujímajú členovia tímu.

Napríklad Maťka Hatňanková, ktorá odteraz riadi celý publikačný plán a všetkých autorov. Okrem toho sme zdokonalili náš manifest, vytvorili sme tímové hodnoty, niekoľko návodov, zlepšovákov a tutoriálov pre ľahší „onboarding“ nových členov.

Už dnes v Bratislave

Avizovali sme to už dávnejšie, ale už dnes sa s Rišom objavíme na hlavnom pódiu Profesia days 2017 o 16:00 v bratislavskej Inchebe. Ak si nájdete cestu, zastavte sa na kus reči. Vo výhľade máme aj ďalšie plánované akcie, ale o tom až v ďalších blogpostoch.

Stále hľadáme aktívnych ľudí

Sieť fotografov sa nám stále rozrastá, ale výzva pokračuje. V rozhovoroch budeme predstavovať ľudí z celého Slovenska, a preto prirodzene potrebujeme ľudí z rôznych regiónov. Ak fotíte alebo poznáte šikovného fotografa/ku, dajte nám vedieť a pošlite e-mail na simon@heroes.sk.

V každom prípade, ak ste akokoľvek aktívni, záleží vám na okolí, na Slovensku, na spoločnosti, pridajte ruku k dielu. Hodí sa nám každý nadšenec, ktorý dokáže robiť rozhovory, dizajn, venuje sa social media, SEO, marketingu… Šikovných ľudí, zdá sa, potrebuje Slovensko vidieť viac ako kedykoľvek predtým.

Vďaka za vašu priazeň. Sledujte rozhovory, inšpirujte sa a zdieľajte.

Ak sa vám tieto myšlienky páčia, zdieľaním pomôžete k ich šíreniu. Ďakujeme.

blog blogpost februar heroes meet the heroes mesiac