Príďte si po novú knihu Meet the Heroes ako prví. Hosťami krstu budú Karol Sudor a Katarína Koščová

Kniha pre tých, ktorým záleží na slobode a zdravých spoločenských hodnotách.

28. 1. 2020

Richard Čermák

Radi sa rozprávame s ľuďmi, ktorým nie je ľahostajná naša spoločnosť. Pýtame sa a počúvame. V každom rozhovore padne v priemere viac ako tritisíc slov a niekoľko podnetných myšlienok a názorov. Tie najsilnejšie sme viac ako rok poctivo zbierali a vyskladali z nich unikátnu knihu. Sú to originálne a nadčasové myšlienky, ktoré reagujú na súčasné výzvy spoločnosti.12. februára budete mať možnosť túto knihu vlastniť. 

Kniha je viac ako digitál

Vo virtuálnom svete plynie čas rýchlejšie. Slová a myšlienky rýchlo unikajú pozornosti, zapadajú “digitálnym prachom” a veľmi málo sa k nim vraciame. Kniha je iná. Žije dlho a vytvorí si s vami úplne iný vzťah. Je viac ako len „feed“ na sociálnej sieti. Môžete si ju kedykoľvek zobrať do rúk a premýšľať nad každou myšlienkou v kontexte oblasti, v ktorej sa pohybujete.

Táto kniha je určená všetkým, ktorým záleží na slobode, zdravých hodnotách a ktorým nie je osud Slovenska a Slovákov doma aj v zahraničí ľahostajný. Príďte na krst a získajte svoj výtlačok z limitovaného počtu. Ihneď po krste bude dostupný predaj aj cez Martinus (aktuálne si môžete knihu predobjednať) a náš vlastný e-shop, ktorý v týchto dňoch dokončujeme.

Krst knihy Meet the Heroes v Martinuse 12.2.2020
Foto: Šimon Šiplák

Pokrstíme ju rozhovorom

Krstným otcom sa stane dlhoročný novinár Karol Sudor. Od začiatku je našim veľkým fanúšikom, ale zároveň aj dobrým radcom. Jeho prácu, ale rovnako aj prácu všetkých poctivých novinárov si veľmi si vážime. Karol má za sebou viac ako 1000 rozhovorov a my sme šťastní, že práve v jeho réžii prebehne na krste rozhovor so speváčkou Katarínou Koščovou. Samotný rozhovor sa stane symbolicky aktom krstu.

Silné myšlienky v knihe Meet the Heroes
Foto: Martina Juríčková

Odneste si z krstu knihu medzi prvými

V tejto knihe nájdete najsilnejšie myšlienky, názory a komentáre z rozhovorov, ktoré vás okrem premýšľania prinútia konať. Sú univerzálne a každý deň z nich dokážete čerpať silu a inšpiráciu. Objavte nenápadných hrdinov alebo sa rovno staňte jedným z nich. Knihu si budete môcť kúpiť priamo na krste, alebo neskôr cez náš online e-shop. Vstup je voľný, no odporúčame, aby ste si svoje miesto rezerovali včas. Tešíme sa na vás.

Príďte spolu s nami pokrstiť našu prvú knihu. Stretneme sa už 12. 2. v bratislavskom kníhkupectve Martinus na Obchodnej ulici a krstiť budeme, ako inak, rozhovorom naživo. Rezervujte si svoj lístok zadarmo tu.

Ak sa vám tieto myšlienky páčia, zdieľaním pomôžete k ich šíreniu. Ďakujeme.

karol sudor katarina koscova kniha meet the heroes krst knihy martinus